Evet öyle dedim

Evet öyle dedim
Cumartesi 05.09.2015

Volkan, Milli Takım'ın hocası Terim'i doğruladı: Fatih hocama 'Beni bir daha milli takıma çağırma' dediğim doğru. Çünkü kızgındım. Sonra hiç teklif gelmedi. Gelseydi reddetmezdim

Geçen kasım ayında Kazakistan'la TT Arena'da oynanan milli maçta kendisine ve ailesine küfür edildiği gerekçesiyle karşılaşmaya çıkmayan Volkan Demirel, bir daha davet almamıştı. Önceki akşam Letonya ile oynanan ve 1-1 biten maçın ardından ay-yıldızlıların hocası Fatih Terim'e "Neden ligin en formda kalecisi Volkan Demirel, Milli Takım'da değil?" diye soruldu. Terim'in yanıtı, "Volkan Demirel bana 'Ne olur hocam beni bir daha çağırma' dedi" şeklinde oldu. Volkan ise Terim'i doğruladı. Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi, şu açıklamayı yaptı: "O lafı kızgınlıkla söyledim. Çünkü çoluğuma çocuğuma küfretmişlerdi. İki gün sonra her şey farklı olurdu. Sonrasında hiç davet almadım. Arayıp soran olmadı. Milli maçları TV'den izliyorum, içim içimi yiyor. Davet edilseydim, hayır demezdim. Yine gel desinler, giderim. Çünkü milli görev her şeyin üstünde."

SAHADA KALSAYDIM KÖTÜ ŞEYLER OLURDU
Volkan Demirel, başkan Aziz Yıldırım ile birlikte katıldığı tanıtımda da Milli Takım konusuna değindi. Milli göreve sırt çevirmesinin söz konusu dahi olmadığını vurgulayan sarı-lacivertli file bekçisi, "Ne zaman görev verilirse ben o formayı hak etmeye ve hakkını vermeye çalışırım. Benim böyle bir düşüncem olsa basın toplantısıyla açıklardım. O günkü saha şartlarında ben sahada kalsaydım daha kötü olacaktı" dedi.

AH KEŞKE, VAH KEŞKE...
"Milli maçları izlerken keşke sahada olsam diyorum" şeklinde konuşan milli kaleci Volkan Demirel, Fatih hocadan davet gelmesi halinde icabet edeceğini bir kez daha yineledi.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN