Web Sürümüne Geç

Şimdi beni anladınız mı?

Şimdi beni anladınız mı?
Cuma 05.09.2015

Aziz Yıldırım, Terim'in hakemlerden yakınmasını örnek gösterip, "Bundan sonra biz de hakemlerden şikayetçi olduğumuz zaman konuşmayıp Fatih hocanın sözlerini yayına koyacağız" dedi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, hakemlerle ilgili şikayetlerini Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in sözleri üzerinden bir kez daha gündeme getirdi. Başkan Aziz Yıldırım, "Fatih Terim, Letonya maçında hakemlerden şikayetçi oldu. Bundan sonra biz de hakemlerden şikayetçi olduğumuz zaman konuşmayıp, Fatih hocanın sözlerini yayına koyacağız. Demek ki insanın canı yanınca konuşuyormuş" dedi. Yapılacak transferlere de değinen ve İbrahimovic'in 14 milyon euro'luk maaşını karşılayabilecek güçte olduklarını sözlerine ilave eden Yıldırım, "Ama biz bir tık üzerindeki genç oyuncuları getirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

VOLKAN ÇAĞRILIRSA GİDER
Aziz Yıldırım, Volkan Demirel'in Milli Takım'a çağrılmaması konusuna da açıklık getirdi. Fenerbahçe başkanı, "Volkan'la konuştum. Onun yerine başkan olarak ben konuşuyorum. O dönemde yaşanan olaylardan dolayı Fenerbahçe'nin üzerine gelme, Fenerbahçe'yi yıpratma durumu vardı. Volkan da o dönemde o gün için 'Hocam beni bir daha çağırma' demiş. Şu anda Türkiye'nin en formda kalecisi Volkan. Eğer görev gelirse çağrıldığı zaman gidip milli takım formasını giyecektir" şeklinde konuştu. Aziz Yıldırım, transfer ettikleri oyuncuların eleştirilmesi ile ilgili ise, "Messi de gelse bu ülkeye, bunlar eleştirir" diye konuştu.

MESSİ'YE DE TEKLİF
Yıldırım, taraftarın yapacağı destekle Messi ve Ronaldo'ya da teklifimizi sunarız. Onlar gelmek isterse gelir" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN