Robben'in Fener planı

Robben'in Fener planı
Pazar 06.09.2015

Ünlü bir yabancı futbolcunun Türkiye temsilciligini yapan Türk menajer, "Robben sezon bitiminde F.Bahçe ile yeniden masaya oturacak. Bu dedikodu degil, kesinlesmis bilgidir" diyerek Fenerlilere müjdeyi verdi

Hollanda futbolunun yetistirdigi en büyük isimlerden biri olan Arjen Robben, Fenerbahçe fikrine giderek daha çok ısınmaya basladı. Yaz transfer döneminde sarı-lacivertlilerden gelen teklifi, "Bayern Münih'teki misyonumu henüz tamamlamadım" diyerek nazikçe reddeden 31 yasındaki yıldız, yeni sezon planları arasına bu kez Fenerbahçe'yi de dahil etti. Bayern Münih'le olan sözlesmesi 2017 yılında sona erecek olan Robben, bu süre dolmadan Alman ekibinden ayrılıp yeni heyecanlara dogru yelken açacak... Bu konuda kesin kararlı oldugu belirtilen süper yıldız, Fenerbahçe'nin kendisini yeniden istemesi halinde rotasını Kadıköy'e de çevirebilir.

Fenerlılerı heyecanlandıran bu bilgi, ünlü bir yabancı futbolcunun Türkiye temsilciligini yapan bir Türk menajerden geldi. Konunun hassasiyetini düsünerek adının açıklanmasını istemeyen menajer, Robben'in Almanya macerasını sonlandırmak istedigini ifade ederek, "Kendisi F.Bahçe'ye sıcak bakıyor. Ilk teklifi reddetmesi tamamen kariyer planlaması ile ilgili bir durum. Fenerbahçe eger Robben'e yeni bir teklif yaparsa, bu kez ciddi olarak düsünecek. Bu bir dedikodu degil, kesin bilgidir. Robben, iyi bir ücret ödenirse Fener'e gelir. Nani'nin, van Persie'nin oynadıgı takıma bu kez hayır demez" açıklamasını yaptı.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN