Web Sürümüne Geç

Nani burun kıvıramadı

Nani burun kıvıramadı
Pazar 07.09.2015

F.Bahçe'nin sportif direktörü çok önemli oyuncuların transferini başardı. Bazılarına göre parayı veriyor, alıyor. Ancak iş o kadar basit değil. Terraneo, Nani için Yeşil Burun Adaları'na kadar gitti

Fenerbahçe bu sezon 'transfer şampiyonu' oldu. Nani, Van Persie gibi çok önemli futbolculara imza attırdı. Bu transferleri bitiren isim ise sportif direktör Terraneo. İtalyan spor adamı bazılarına göre 'Parayı veriyor alıyor.' Ancak dünya kadar para verseniz de bazı oyuncuları Türkiye'ye getirmek hiç de kolay değil. Yani para işi çözmüyor.

Teklifi 2 kez kabul etmedi

Terraneo'nun Nani'yi getirmesi de tam anlamıyla derslik. Portekizli oyuncuya ilk teklif gittiğinde, "Sporting'e döneceğim" dedi. Bu cevap Terraneo'yu yıldırmadı. İkinci teklife cevap ise, "Türkiye'de futbol oynamayı düşünmüyorum" oldu. Hatta bu söze Aziz Yıldırım sinirlendi, "almayalım" diye söylendi.

Nani'yi tatilde buldu
İtalyan spor adamı ise, "Başkan istemiyorsa istemesini sağlarız. Transfer ciddi iştir, futbolcunun isteğine bırakılmaz" diyerek ısrarcı oldu. Terraneo sonra soluğu Nani'nin doğduğu Yeşil Burun Adaları'nda aldı. Tatilde bile karşısında Terraneo'yu gören Nani pes etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN