Aradığım joker sensin

Aradığım joker sensin
Perşembe 10.09.2015

Portekizli hoca sakatların çokluğu nedeniyle Ozan Tufan'a sarıldı. Pereira, "Sahneye çıkma zamanın geldi. Bu takımın bankosu olacaksın" dedi

Antalyaspor maçını santrası bile yapılmayan golle kazanan Fenerbahçe, Kasımpaşa hazırlıklarını sürdürüyor. Alves ve Ba'dan sonra Kjaer'in de sakatlanması nedeniyle kadro mecburen değişiyor. Teknik direktör Pereira stopere Mehmet Topal'ı çekecek onun yerine de Ozan Tufan'ı ilk 11'e koyacak. Pereira, Milli Takım'dan döndüğünde konuştuğu Ozan Tufan'ı hem tebrik etti hem de ona çok güvendiğini söyledi.

HER HOCA SENİ İSTER
Letonya maçında sağ bekte başlayıp orta sahaya geçen Ozan'ın Bursa'daki maç kasetlerini yardımcılarıyla bir kez daha izleyen Pereira, Kasımpaşa maçında oynatacağı oyuncusuna moral destek verdi: Her hoca senin gibi joker futbolcu ister. Defansta, orta sahada her yerde oynayabiliyorsun. Yeteneklisin. Bursaspor'da iyiydin, Milli Takım'da da iyisin. F.Bahçe'de de iyi olacaksın. Kaliteli oyuncu kaliteli takımda daha da parlar. Sahneye çıkma zamanın geldi. Bu şansını iyi değerlendir.

ABİLERİNE GÜVENİYOR
FB TV'ye Letonya ve Hollanda maçını değerlendiren Ozan Tufan ise, "Hollanda'yı yenerek play-off umutlarımızı artırdık. İki maçımızı da kazanacak güçteyiz. Avrupa Şampiyonası'nda yerimizi alacağız" dedi. Ozan, Kasımpaşa maçının zor geçeceğini de ekleyerek, "Arkadaşlarıma, abilerime güveniyorum. Kazanacağız" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN