Fenerbahçe'ye iki kötü haber birden

Fenerbahçe'ye iki kötü haber birden
Pazartesi 14.09.2015 10:51

Süper Lig'in lideri Fenerbahçe'de Diego'nun kasığında yırtık, Kadlec'in elmacık kemiğinde doku zedelenmesi olduğu açıklandı.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Diego Ribas'ın kasığında yırtık, Çek oyuncusu Michal Kadlec'in ise elmacık kemiğinde doku zedelenmesi olduğu açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Kasımpaşa maçından önceki son antrenmanı sağ kasığındaki ağrı nedeniyle yarıda bırakan Diego'nun, yapılan tetkikleri sonucu kasığında yırtık tespit edildi.

Kulüp doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu tarafından muayene edilen Brezilyalı futbolcunun, Göztepe Medical Park Hastanesi'nde yapılan tetkikler sonucu kasıktaki bir adale grubunda kısmi yırtık bulundu.

Kasımpaşa maçında Josef de Souza'yla bir pozisyonda çarpışan ve yüzüne darbe alan Kadlec, karşılaşmadan sonra kontrol için Ulus'taki Liv Hospital'a götürüldü. Kadlec'in çekilen röntgeni sonucunda sağ elmacık kemiğinin bulunduğu bölgede yumuşak doku zedelenmesi tespit edildi. Çek futbolcunun kemik dokusunda herhangi bir sorun olmadığı kaydedildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN