Web Sürümüne Geç

Kjaer mucizesi

Kjaer mucizesi
Çarşamba 16.09.2015

Milli maçta sakatlanan Simon Kjaer'in 5-6 maç olmayacağı açıklanmıştı. F.Bahçe kulüp doktoru Kunduracıoğlu, "Molde maçında oynayamaz ama Bursaspor'a yetişebilir" dedi

Kasımpaşa maçı öncesinde Bruno Alves, Simon Kjaer ve Ba'nın sakatlığı ile stoper sıkıntısı yaşayan F.Bahçe'ye müjde geldi. Danimarka'nın Ermenistan ile oynadığı maçta sakatlanan Simon Kjaer'in hafta sonundaki Bursaspor lig maçında oynama şansı belirdi. Kjaer'in sakatlandığında, "En az 5-6 hafta sahalardan uzak kalacak" denilmişti. Oysa Danimarkalı stoper sadece Kasımpaşa maçını kaçırdı, Molde maçında da yer almayacak. Kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu, "Kjaer'in tedavi süreci beklediğimizden iyi gidiyor. Cuma günü takımla çalışmalara başlayacak. Bir sıkıntı olmazsa hafta sonundaki Bursaspor maçına yetişebilir. Bir sıkıntı olursa da tedavi sürecine devam ederiz" açıklamasıyla müjdeyi verdi.

Alves de iyileşti
Takımla birlikte çalışmalara başlayan Bruno Alves de iyileşti. Dr. Kunduracıoğlu, teknik heyetin istemesi halinde Alves'in Molde maçında sahaya çıkabileceğini aktardı.

Emre BOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN