Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz

Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz
Perşembe 24.09.2015

Portekizli çalıştırıcı, "Benim en büyük tutkum futbol. İyi bir karşılaşma ortaya koymak istiyorum. Kazanmak her zaman hedefimiz" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, pazar günü Beşiktaş ile deplasmanda oynayacakları maçta güzel bir futbolla kazanmak istediklerini söyledi. Sarı-lacivertli çalıştırıcı, dünkü antrenmanın ardından basın mensuplarının sorusu üzerine derbiyle ilgili görüşlerini açıkladı. Pereira, "Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz. Benim en büyük tutkum futbol ve iyi bir futbol izlemeye ben de severim. Güzel bir maç olmasını diliyorum. İyi bir karşılaşma ortaya koymak istiyorum. Kazanmak her zaman hedefimiz" ifadelerini kullandı.

Bayram birlikte olmaktır
Pereira,
başta Fenerahçeliler olmak üzere tüm Türkiye'nin Kurban Bayramı'nı da kutladı. Türkçe "iyi bayramlar" diyerek söze başlayan tecrübeli teknik adam, "Tüm Türkiye'de yaşayan ailelere iyi ve güzel bir bayram diliyorum. Herkese teker teker huzur içerisinde aileleriyle beraber güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum. Ailelerle birlikte olabilmek de bu bayramları en özel yapan şeydir. Fenerbahçe ailesine iyi bayramlar" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN