Web Sürümüne Geç

Maçı izleyin göreceksiniz

Maçı izleyin göreceksiniz
Pazartesi 28.09.2015

Vitor Pereira, 3-2'lik yenilgi için isim vermeden derbinin hakemini gösterdi: "Baştan sona kadar üstün olan taraftık. İyi hücum yaptık, kişilikli oynadık"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, yenilgiye rağmen çok iyi bir futbol sergilediklerini belirtirken, üstü kapalı olarak karşılaşmanın hakemi Halis Kahya'yı eleştirdi. Sarı-lacivertli çalıştırıcı, maçtan sonra yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Maçın ilk dakikasından 90'ıncı dakikasına kadar sahada üstün olan takım Fenerbahçe'ydi. İyi baskı yapan, hücum dinamiğini iyi ayarlayan bir takım hüviyetindeydik. Kişilikli oynadık, özverili oynadık. Peki neden mi kaybettik? Maçı tekrar izleyin bunu çok iyi göreceksiniz. Neden kaybettiğimizi değerlendirebileceksiniz" ifadelerini kullandı.

'Aynen devam'
Hakeme ön plana çıkma şansı vermeyeceğini, sahanın yıldızının futbolcular olduğunu belirten Pereira, Avrupa Ligi'nde perşembe günkü Celtic maçı için ise şu sözlere yer verdi: "Bugünkü maçın ardından güvenimizi korumak zorundayız. Aynı kişilikle, aynı özveriyle oynamak zorundayız. Bunları yaparsak, bu akşamki oyunumuzu tekrar edersek kazanmak için büyük şansımız var" şeklinde konuştu.
Etiketler Fenerbahçe, Pereira
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN