Web Sürümüne Geç

  Persie'yi kovaladım

  Persie'yi kovaladım
  Salı 29.09.2015

  Derbide Persie'yi kolundan çekip, 'Kovaladım' diyen saha komiseri Aydın'ın bu tavrı F.Bahçeli taraftarları çıldırttı.

  Van Persie'nin Beşiktaş derbisinde saha kenarında ısınmak istemesi sırasında kolundan çeken saha komiseri Nezir Aydın'ın sosyal medyadan yazdıkları Fenerbahçe taraftarını çıldırttı... Kendisine ait sosyal hesaplarda olaya ait kareleri de paylaşan Aydın, başka fotoğrafların altında ise Van Persie'ye yaptığı hareketten ötürü tanıdıklarının övgüsünü aldı. Ancak Aydın'ın bu sırada yapmış olduğu, "Gerekli işlem yapılmıştır" ve "Kovaladım" ifadeleri, sarı-lacivertli taraftarların tepkisini çekti.

  Neden riske gireyim
  Robin van Persie, saha kenarında ısınmasını, "Bana gösterilen yer betondu. Çim varken neden orada ısınıp kendimi riske edeyim" diye açıkladı

  Sadece sözlü uyarı yapabilir
  Tüm Fenerbahçe taraftar siteleri, bir görevlinin bir futbolcuya ancak sözlü uyarıda bulunabileceğini, bu tür bir fiziki müdahaleye hakkının olmadığı yönünde görüşlerini dile getirirken, Fenerbahçe taraftarlarından tepki gören Aydın'ın sosyal medya hesaplarında ise Van Persie'ye yaptığı bu hareketten övünerek bahsetmesi daha da eleştirilmesine neden oldu. Fenerbahçeli taraftarlarca mesaj yağmuruna tutulmaya başlanan Aydın'ın, uzun süredir TFF'nin saha komiserliği göreviyle maçlara atadığı bir isim olduğu belirtildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN