Web Sürümüne Geç

Park etmek yasaktır

Park etmek yasaktır
Cuma 02.10.2015

Maç 2-0 olunca hezimet gelecek diye çok korktuk! Ancak Kanarya, Fernandao girince coştu. Sambacı iki kez çaktı; Celtic'e neye uğradığını şaşırdı. Bu skor temsilcimizin gruptan çıkma umutlarını ileriye taşıdı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi grup ikinci maçında Celtic'le 2-2 berabere kalıp, sahasındaki Molde mağlubiyetini bir ölçüde de olsa telafi etti. 2-0 gerideyken kazanılan 1 puan, galibiyet kadar değerli oldu. 28. dakikada fırtına forveti Griffith'in golüyle öne geçen Celtic, 32'de Commons'un sayısıyla durumu bir anda 2-0'a getirdi. Fark iki olunca, hezimet gelecek diye çok korktuk. Ancak temsilcimiz, Fernandao'nun 40. dakikada Volkan Şen'in yerine oyuna girmesiyle coştu. Ambrose'nin hatalı geri pasını iyi değerlendiren sambacı, takipçiliğini gösterip, 43'te farkı bire indirdi. Devre böyle bitti. Vitor Pereira, ikinci 45'te Ozan'ı çıkartıp Diego'yu oyuna aldı. Bu değişiklik işe yaradı. 48'de Nani'nin kornerinde topu iyi takip eden ilk golünü sahibi Fernandao, yükselip kafayı çaktı ve durumu eşitledi. 2-2'den sonra Fenerbahçe daha iyi oynamaya başladı. Ancak bu baskı gol getirmedi.

DERBİNİN İLK 45'İ GİBİ
Karşılıklı
ataklarla geçen sonraki dakikalarda başka gol olmayınca maç 2-2 bitti. Beşiktaş karşısında 2-0 geriye düşüp devreyi 2-1 geride kapayan, ikinci yarıda ise 2-2 yapan ancak yenilmekten kurtulamayan Kanarya, Celtic karşısında da iki farklı geriye düşmesine rağmen bu kez puanı kaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN