Web Sürümüne Geç

FIFA'dan Fernandao hamlesi

FIFA'dan Fernandao hamlesi
Cuma 03.10.2015

Celtic'e attığı iki golle Fenerbahçe'yi ipten alan Fernandao, Avrupa Ligi'nde 'Haftanın Onbiri'ne seçildi. Adaylar arasında Beşiktaşlı Jose Sosa da vardı

Avrupa Ligi A Grubu ikinci maçında Celtic ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe'de, gecenin kahramanı Jose Fernandao oldu. Sambacı, 2 golle takımını ipten aldı. Beşiktaş'ın Sporting Lizbon mücadelesinde de Jose Sosa'nın performansı alkış aldı. İki Jose, başarılı performanslarıyla Avrupa Ligi'nde 'Haftanın Onbiri'ne aday gösterildiler. Yapılan ankette Fernandao haftanın en iyi onbirine girerken, Sosa dışarıda kaldı. Haftanın oyuncusu ise Partizanlı Zivkovic oldu. İşte en iyi 11: Horvath, Brabec, Tomovic, Coufal, Zivkovic, Almeida, Bjarnason, Henriksen, Sisto, Di Santo, Fernandao.

'OYUNA GiR DE BR BiTiR iŞi'
Jose Fernandao, Celtic karşısında oyuna normalde ikinci yarıda girecekti. Pereira böyle planlamıştı ancak Volkan Şen sakatlanınca 40'ta oyuna dahil edildi. Pe-Pereira'nın Brezilyalı oyuncuyu sahaya sürerken, "Van reira'nın Persie'ye fazla konsantre oldular, seni unutacaklar. Gol atacaksın. Gir de bitir şu işi" dediği bildirildi. Dev sambacı, attığı iki golle gerçekten de işi bitirdi!
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN