Web Sürümüne Geç

TFF ve MHK'ya teşekkür

TFF ve MHK'ya teşekkür
Cumartesi 03.10.2015

Sarı-lacivertli kulüp, bu haftaki Süper Lig karşılaşmalarına genç hakemlerin atanmasından memnuniyet duyulduğunu bildirdi, kararı "cesurca" şeklinde nitelendirdi

Fenerbahçe Kulübü, Süper Lig'in 7. hafta maçları için görevlendirilen hakemlerin yeni ve genç hakemler arasından seçilmesi nedeniyle TFF Merkez Hakem Kurulu'na (MHK) teşekkür mesajı yayımladı. Yapılan açıklamada, başkan Aziz Yıldırım'ın 30 Eylül'de yaptığı basın toplantısında genç hakemlere Süper Lig maçlarında görev verilmesi, bu tecrübelenecek genç hakemlerle üst klasman hakem kadrosunun yenilenmesi hakkında görüşlerde bulunduğu hatırlatıldı. Açıklamada, özetle şu ifadelere yer verildi: "Hakemlerin yeni ve gençler arasından seçilmiş olduğunu görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. TFF ve MHK'yı bu cesur kararlarından ötürü tebrik ediyor ve hakem kadrosunun yenilenmesi ve gençleştirilmesi yönünde atılan tüm adımları sonuna kadar destekliyoruz."

"BİZDEN DE TEŞEKKÜR"
TFF, Fenerbahçe'nin tesekkürüne tesekkürle yanıt verdi. Açıklamada, "MHK, hakemlikle ilgili önemli yeniliklere imza atmıs, talimatlarda gerekli degisiklikleri yaparak hakemlerimizin yas ortalamasını düsürecek önlemleri almıstır. Kulüplerimizin günlük hesaplardan kaçınması ve saygıyı ön plana çıkarması tek beklentimizdir" denildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN