Web Sürümüne Geç

Tıpkı hayal ettiğim gibi

Tıpkı hayal ettiğim gibi
Cuma 03.10.2015

Sarı-lacivertli teknik adam, özellikle ikinci yarının 10 dakikalık kısmında oynanan futbolun çok tatminkar olduğunu oyuncularına aktarırken, "Bu oyunu en az 20-25 dakikaya çıkarabilirsek, Avrupa'da da pek çok takım önümüzde duramaz" dedi

Fenerbahçe, Celtic deplasmanında 2-0 geriden gelip 1 puanı kaparken, maçtan sonra soyunma odasında herkesin yüzü gülüyordu. Özellikle Vitor Pereira'nın keyfine diyecek yoktu. Portekizli hocanın keyfi skordan çok ikinci yarının ilk bölümünde ortaya konan güzel futboldu. Beraberlik golünün geldiği dakikayı da içeren 10-15 dakikalık periyotta sergilenen oyun, tecrübeli hocayı gelecek adına bir hayli umutlandırdı.

'BEN O IŞIĞI GÖRDÜM'
Oyuncularına skor ve sergilenen mücadele için teşekkür eden Pereira, "İkinci yarının başındaki futbolumuz gerçekten de çok etkileyiciydi. Her şey tıpkı hayal ettiğim gibiydi. Ancak bu yeterli değil. Rakibi ezip geçtiğimiz bu süreyi en az 20-25 dakikaya çıkartabilmeliyiz. Bunu başarırsak sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da pek çok takım önümüzde duramaz. Ben bu gece 10 dakikada o ışığı gördüm" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN