Web Sürümüne Geç

Neyiniz var sizin!

Neyiniz var sizin!
Pazartesi 06.10.2015

Futbolcularına Akhisar önünde kaçan 2 puanın hesabını soran Pereira'nın, "2-0'dan bu maç nasıl buraya gelir, birisi çıkıp bunu bana anlatsın!" şeklindeki bağırışları stat koridorları inletti

Fenerbahçe, 2-0 önde götürdüğü maçta akıl almaz bir şekilde Akhisar Belediyespor ile 2-2 berabere kalırken, kötü gidişat tüm camiada karamsar hava estirdi. Kaçan 2 puan, teknik direktör Vitor Pereira'yı ise adeta çılgına çevirdi. Maçta n sonra, "Aklım almıyor, böyle tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım nasıl böyle hatalar yapar. Hiçbir şey yokken iki gol yedik" diyerek futbolcularını kameralar önünde adeta şikayet eden sarı-lacivertli çalıştırıcı, soyunma odasında ise esti gürledi. Tüm takımı fırçalayan Pereira'nın bağırışları koridorları inletti.

YİNE DE 1 GÜN İZİN VERDİ
Tek tek kişileri eleştirmeyen, tüm takımı hedef alan Pereira, "Bu nasıl iş anlamıyorum. Neyiniz var sizin! Biri çıkıp sahada neler olduğunu anlatsın! 2-0'dan bu maç nasıl 2-2'ye gelir! Ne biçim iş bu söyleyin!" dedi. Portekizli teknik direktör, "Neden 2 puan kaybettik, bu gece herkes kendine bunu sorsun" diyerek konuşmasını bitirdi. Fenerbahçe dünü izinli geçirdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN