Web Sürümüne Geç

Yanıtı Pereira verdi: Tembel!

Yanıtı Pereira verdi: Tembel!
Pazartesi 06.10.2015

Fenerbahçe'de herkes, iyileştiği halde Gökhan Gönül'ün neden oynatılmadığını merak ediyor. Yanıtı Vitor Pereira verdi: Tembel!

2007 yılından beri formasını giydiği Fenerbahçe'de müthiş istikrarı ile adeta sembol olan Gökhan Gönül, sezonu henüz açmadı! Sakatlığı nedeniyle uzun süredir formasından uzak kalan milli futbolcu, iyileşmesine rağmen bir türlü takıma giremiyor. 30 yaşındaki yıldızın neden oynatılmadığı ise soru işareti. Bunun yanıtı ise Vitor Pereira'da.... Sarı-lacivertli hocanın, Gökhan'ın takıma girebilmek için yeterince gayret göstermediğini savunduğu belirtilirken, "Şimdiye kadar çoktan hazır olması gerekirdi, ancak tembel. Bu gidişle takıma zor girer" dediği bildiriliyor.

'GERİ DÖNÜŞLERİ ZAYIF'
Pereira'nın, ileri çıkışlarda zamanında geri dönemediği için takımın geçmişte çok gol yediğini tespit ettiği Gökhan'a, bu nedenle de soğuk baktığı da ifade ediliyor. Pereira beklerine sık sık, "Eğer geri dönemeyeceksen çıkma" diyor.

KUYT'IN KARİYER 11'İNDE

Feyenoord'da oynayan Dirk Kuyt da, beraber forma giydiği arkadaşlarından oluşturduğu 11'e Gökhan Gönül ve Wesley Sneijder'i de aldı. Gökhan, Hollandalı yıldıza sosyal medyadan teşekkür ederken, "Seninle oynamak benim için mutluluktu kardeşim" diye yazdı.

Emre BOL
Etiketler Fenerbahçe, Feyenoord
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN