Web Sürümüne Geç

Haftada 2-3 maç oynarım

Haftada 2-3 maç oynarım
Çarşamba 08.10.2015

Fenerbahçe'nin yıldızı, Voetbal dergisine yaptığı açıklamada, "Çok fit durumdayım. Fazlasıyla hazırım. Haftada birkaç maça çıkabilirim" ifadesini kullandı

Milli maçlar nedeniyle Hollanda Milli Takım kampında bulunan Robin van Persie, kamuoyunda yine günlerce konuşulacak sözler söyledi. Fenerbahçe'de yedek kaldığı için teknik direktör Vitor Pereira ile sorun yaşayan golcü futbolcu, kendini çok iyi hissettiğini belirterek haftada birkaç maç çıkarabileceğini söyledi. Hollanda'nın Voetbal dergisinin sorularını yanıtlayan Van Persie, Fenerbahçe'deki son durumu hakkında konuşmayı reddetse de, Pereira'ya göndermelerle dolu ifadeler kullandı ve şunları söyledi:

KENDİMİ HARİKA HİSSEDİYORUM
"Şu anda Hollanda kampındayız. Bununla ilgili konuşalım. Tamamen fit durumdayım. Fazlasıyla hazırım. Celtic'e karşı 90 dakika oynadım. Haftada birkaç maça çıkabilecek durumdayım. Ruhsal ve bedensel olarak hazırım. Kendimi harika hissediyorum." Bu arada Fenerbahçe'nin eski yıldızı Kuyt, Hollanda kampını ziyaret etti. Van Persie'yle görüşen Kuyt, Pereira ile yaşadığı sorunu başkan Aziz Yıldırım'ın mutlaka çözeceğini belirterek "Sorunları halletmede, başkan Aziz Yıldırım'ın üstüne yok" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN