Web Sürümüne Geç

Çılgın proje!

Çılgın proje!
Perşembe 09.10.2015

Pereira, orta sahayı tamamen değiştirmeyi planlıyor. Yeni bir sistemi hayata geçirme çalışmaları yapan sarı-lacivertlilerin hocası, Topal'dan vazgeçebilir. Kayseri maçında van Persie, Fernandao, Nani, Markovic ve Diego hücum 5'lisini sahada görebiliriz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, takımının hücum etkinliğini artırmak için kolları sıvadı. Yeni bir oyun anlayışı üzerinde kafa yoran Portekizli çalıştırıcı, kurmaylarıyla birlikte çalışmalar yapıyor. Hedef; Kayserispor maçında bu düşünceyi kısmen de olsa hayata geçirmek.

RAUL MEİRELES DE KULÜBEYE
Buna göre Pereira; van Persie ve Fernandao'yu ileri uçta aynı anda kullanacak. Sağ kanatta Markovic, sol uçta ise Nani görev alacak. Bu dörtlünün arkasında Diego'yu görevlendirmeyi planlayan Pereira, orta alanda Mehmet Topal'ı kesip, Josef de Souza'yı oynatmayı planlıyor. Meireles de bu dizilişe kurban gidebilir. Ve tabii ki Ozan Tufan da... Ancak proje henüz düşünce aşamasında. Milli maçlar sonrası daha geniş bir kadro ile bu sistem üzerinde çalışmalar yapacak olan Pereira'nın, Kayseri'de en azından oyunun bir bölümünde Diego destekli 5 hücumculu sistemin provası yapabileceği belirtiliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN