Web Sürümüne Geç

'Hey Yedek!'

'Hey Yedek!'
Çarşamba 14.10.2015

Sarı-lacivertli yıldız, Hollanda Milli Takımı kampında Depay'la tartışmış, olayın "pas" yüzünden yaşandığı ileri sürülmüştü. Gerçek ise daha sonra anlaşıldı. Robin van Persie'nin, ManU'lu futbolcuya, kendisini "Hey yedek!" diye çağırdığı için saldırdığı ortaya çıktı

Fenerbahçeli Robin Van Persie ile Manchester United'ın yıldızı Memphis Depay'ın Kazakistan maçı öncesi Hollanda Milli Takımı kampında iddia edildiği gibi tartışmadığı, resmen kapıştığı ortaya çıktı. İddialara göre, Depay'ın kendisine "Hey yedek" diye seslenmesine sinirlenen van Persie, takım arkadaşına saldırdı! Olay basına iki futbolcunun pas verme yüzünden tartıştığı şeklinde yansımıştı.

Blind kavgayı doğruladı
Van Persie ile Depay'ın kapıştığı iddialarını Hollanda Teknik Direktörü Danny Blind de doğruladı. Blind, "Bazen idmanlarda oyuncular farklı düşünebiliyor. Konuşuldu. Bu durum için de böyle oldu ve şimdi kapandı diyebilirim. Bunun benim van Persie'yi yedek kulübesine koyma kararım ile bir ilgisi yok" dedi. Blind, olayın Depay'ın sözleri nedeniyle değil, pas atılmaması yüzünden olduğunu söylemekle yetindi.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN