Web Sürümüne Geç

Barça Kancası

Barça Kancası
Perşembe 16.10.2015

El Mundo Deportivo, Barcelona'nın ara transferde, 'tecrübeli ve ucuz' olduğu için Fenerbahçeli Robin van Persie'yi almayı düşündüğünü yazdı

Fenerbahçe'de yedek kalan Robin van Persie'ye Barcelona talip oldu. İspanyol spor gazetesi El Mundo Deportivo, Katalan ekibinin sakatlanan oyuncularını dikkate alarak ocak ayındaki ara transfer döneminde transfer yapabileceğini ancak fazla para harcamak istemediğini yazarken, listede PSG'li Marquinhos ile birlikte Fenerbahçeli Robin van Persie'nin yer aldığını duyurdu.

MARQUİNHOS ZOR
PSG'nin patronu El-Khelaifi'nin, 21 yaşındaki Marquinhos'un transferini konuşmak bile istemeyerek kapıyı kapattığı ifade edilirken, bu yüzden gözlerin Fenerbahçe'de forma giyen Van Persie'ye çevirdiği kaydedildi. Barcelona'nın teknik sekreter yardımcısı Robert Fernandez'in 32 yaşındaki futbolcuyu Hollanda ile Çek Cumhuriyeti arasında oynanan maçta statta izlediği bildirildi.

FENERBAHÇE'DE MUTSUZ
Hollandalı futbolcunun, "tecrübeli ve ucuz" olması sebebiyle Barcelona'nın ara transferde almak istediği oyuncu çerçevesine girdiği kaydedildi. Van Persie'nin de Fenerbahçe'de Pereira ile anlaşamadığı ve yedek kaldığı için mutlu olmadığı belirtilirken, Barcelona'dan gelebilecek olası bir teklife sıcak bakabileceği öne sürüldü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN