Web Sürümüne Geç

Liderliği geri alacağız

Liderliği geri alacağız
Cuma 16.10.2015

Josef, "Şu anda kaybedilmiş bir liderlik durumu var ve bizim ait olduğumuz yer, liderlik koltuğudur. Kayserispor'u yenerek zirveyi geri almak istiyoruz" dedi

Fenerbahçe'nin Brezilyalı ön liberosu Josef de Souza, Kayserispor maçı öncesi kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu, maça iyi hazırlandıklarını belirterek, "Geçtiğimiz haftadan itibaren çok iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Bugün milli takımlarda olan arkadaşlarımız da aramıza katıldı. Bu sayede hep birlikte çalışma fırsatı da bulduk. Pazar gününe kadar maç hakkında takım içinde konuşacağız ve bu konuştuklarımızı sahada uygulayacağız. En iyi şekilde Kayserispor maçına hazır olmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Normale dönmek, liderlik demek!
Hedeflerinin liderliği geri almak olduğunu belirten sambacı, "Şu anda kaybedilmiş bir liderlik durumu var ve bizim ait olduğumuz yer, liderlik koltuğudur. Şu anda geriye düşmüş olsak da liderliği almak istiyoruz. Liderliği almak için önümüzdeki maçları kazanmamız gerektiğinin farkındayız. Sahadan galibiyetle ayrılmak için elimizden geleni yapacağız. Her şeyin normale dönmesini istiyoruz ve bu da bizim lider olmamızla ilgili. Fenerbahçe'nin ait olduğu yer; zirvedir, liderliktir" ifadelerini kullandı.

Yüzde yüz hazırım
Josef, sakatlığının tamamen geçtiğini de belirterek, "Yüzde yüz hazırım. Fiziksel anlamda kendimi çok iyi hissediyorum. Maç oynayabilecek durumdayım. Takımıma yardımcı olabilecek seviyedeyim. Umarım her şey yolunda gider. Bizim hedefimiz bu hafta 3 puanı almak" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN