Web Sürümüne Geç

3'te 3 herkesi susturur

3'te 3 herkesi susturur
Cuma 17.10.2015

Pereira, üst üste oynayacakları Kayseri, Ajax ve G.Saray maçlarını kayıpsız geçmeleri halinde ligde ve Avrupa'da önlerinin açılacağını, olumsuz yorumların da biteceğini söyledi

Fenerbahçe'de hedef 3'te 3 olarak belirlendi. Milli takımlardan dönen oyuncuları ile dün bir toplantı gerçekleştiren teknik direktör Vitor Pereira, üst üste oynayacakları Kayserispor, Ajax ve Galatasaray maçlarında galibiyet istedi. Portekizli çalıştırıcının, "Türkiye'nin Fransa'ya gitmesine çok sevindim. Finallerde oynama düşüncesi sizleri daha fazla diri tutacaktır. Artık hepinizin sadece Fenerbahçe'ye odaklanmanızı istiyorum" dediği belirlenirken, "Üst üste Kayserispor, Ajax ve Galatasaray ile oynayacağız. Bu üçgeni kayıpsız geçersek ligde ve Avrupa'da önümüz açılır, olumsuz yorumlar da biter. Psikolojik olarak üstünlüğü yeniden elimize geçiririz" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Topa karşı sert olun
PEREIRA, Kayserispor'un sert futbol oynama ihtimaline karsı da oyuncularını uyardı. Deplasmanlarda savunma anlamında çok yumuşak kaldıklarını ifade eden sarı-lacivertli teknik adamın, "Kayserispor bizi yıldırmak için tüm sertlik sınırlarını zorlayacak. Bizim de topa sert bir oyun oynamamız gerekiyor" talimatı verdiği bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN