Web Sürümüne Geç

Pereira: Keyifli bitirdik

Pereira: Keyifli bitirdik
Cuma 23.10.2015

Galibiyet Pereira’yı hırslandırdı: "Uzun süre kilidi açamadık. İkinci yarıda golü çok istedik. Bu galibiyet bizi diriltecektir. Şimdi sıra G.Saray'da"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Ajax önünde uzun süre kilidi açamadıklarını belirterek, "Maça çok iyi başladık. Özellikle ilk on dakika rakip kalede baskı kurduk ama bir türlü sonuç alamadık. İlk devre zaman zaman durmamıza rağmen üstündük. İkinci yarıda ise daha hızlı bir maç oldu. Golü daha çok isteyen takım bizdik. Bu maç berabere bitse çok üzülürdüm" dedi.

TEŞEKKÜR EDERİM
Pereira, tüm oyuncularının özverili mücadele ettiğini açıklayarak, "Hepsine teşekkür ediyorum. Bizim için zor bir geceydi. Eleştiriler üzerimizde yoğunlaşmıştı. Ajax'ı yenerek, Avrupa Ligi'nde de yürümek istediğimizi gösterdik" diye konuştu. Portekizli teknik adam bir an önce Galatasaray derbisinin hazırlıklarına başlayacaklarını ifade ederek şunları söyledi: Hafta sonu bizim için çok önemli bir derbi maçı var. Taraftarımız için bu maçın önemini iyi biliyoruz. Herkes şundan emin olsun ki Fenerbahçe takımı kazanmak için yüreğini ortaya koyacak. Ajax karşısında da takımı destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ederim.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN