Web Sürümüne Geç

Pereira: 'Galatasaray'ın pozisyonu yok'

Pereira: 'Galatasaray'ın pozisyonu yok'
Pazar 25.10.2015 21:53

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Galatasaray'ın maçta tek pozisyonla bir puanı aldığını, maçın hakkının 4-0 olduğunu söyledi.

Portekizli çalıştırıcı maç sonu yayıncı kuruluşa verdiği flaş röportajda şu ifadeleri kullandı:

"Aslında bu akşam iyi bir karşılaşma çıkardık. Büyük bir maç çıkardık. Oyunun tümünü domine ettik. 2-3 gol bulabilirdik. Fırsatları değerlendiremedik. Futbolun içinde bunlar var. Rakibimiz bulduğu tek pozisyonu değerlendirdi. Futbolda böyle bir oyun."

SON BÖLÜMDE GERİ ÇEKİLMEDİK
"İkinci yarıda biz 3-4 tane iyi pozisyon yakadık ama o son pası vermeyi başarmadık. O pasları vermeyi başarabilseydik maçı çok erken koparabilirdik. Rakibimiz son dakikalarda kaybetmeme duygusuyla üzerimize geldi ama biz kontra ataklarla gol fırsatları yakaladık son bölümde. Orayı iyi değerlendirseydik şuan 4-0'ı konuşabilirdik. Siz geriye çekilmek diye değerlendiriyorsunuz ama o bölüm bizim için kontra atak fırsatları için oldukça avantajlıydı."

HALA İNANAMIYORUM
"Galatasaray'ın bulduğu gol gerçekten inanılmaz. Biz pozisyonumuzu almıştık. Top hızlı bir şekilde indi ve golü kalemizde gördük. Gerçekten inanamıyorum. Böyle bir maçtan sonra hata bulmak istemiyorum. Maçı bititrecek fırsatlar bulduk. Benim hatırladığım Galatasaray'ın hiç pozisyonu yok Ona rağmen buradan 1 puanlar ayrıldı. Benim izlediğim maç buydu. Bugün G.Saray tek pozisyonla 1 puan aldı"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN