Web Sürümüne Geç

  Beline gelen adama kafa vurdurdun

  Beline gelen adama kafa vurdurdun
  26 Ekim 2015, Pazartesi

  Kısa boylu Olcan'dan yenen kafa golü F.Bahçe'yi karıştırdı. Pereira ile Josef saha içinde uzun süre tartıştı. Portekizli hoca büyük hataya isyan etti

  Kanarya 1-0 önde götürdüğü mücadelenin ikinci yarısında çekilse de 90 dakikayı galip bitirmeye bir hayli yakındı. Galatasaray yüklense de etkili ataklar yapamıyordu. Cimbom'un kazandığı kornerde Sneijder'in ortasında 1.76'lık Olcan Adın, 1.88'lik Josef De Souza ile 1.90'lık Abdoulaye Ba'nın kontrolündeydi. Olcan daha çok Josef'e yakındı. Sneijder'in sert kestiği topta fileleri havalandırınca skor 1-1 oldu ve Fenerbahçe avucunun içindeki 3 puandan tek puana düştü.

  'Sahada oldu sahada bitti'
  Josef ile Ba bu golün ardından saha içinde tartıştı. Ancak asıl sıkıntı teknik direktör Vitor Pereira ile Josef De Souza arasında soyunma odasına giderken yaşandı. Portekizli çalıştırıcının el hareketiyle de destekleyerek Josef'e "Beline gelen adama kafa vurduruyorsun" diyerek tepki gösterdi. Pereira maç sonu basın toplantısında "Sadece saha içinde konuştuk, aramızda yaşanan buydu" diyerek konuya açıklık getirdi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN