Web Sürümüne Geç

Kadıköy’de koreografi şov

Kadıköy’de koreografi şov
Pazartesi 26.10.2015

Sarı-lacivertliler Mustafa Kemal Atatürk ve Türk bayrağının yer aldığı koreografide "F.Bahçe Yıkılmaz" mesajı verdi

Fenerbahçe-G.Saray derbisi öncesi Kadıköy'de müthiş bir koreografi gösterisi yapıldı. Kale arkası tribününde hazırlanan koroegrafide Mustafa Kemal Atatürk, Türk bayrağı ve F.Bahçe amblemi birlikte yer aldı. Taraftarlar koreografinin hemen altında ise büyük bir "F.Bahçe yıkılmaz!" pankartı açtı. Taraftarlar şike davası kararı için de "Hakim: Yaz kızım 2010-11 şampiyonu F.Bahçe, sekizincisi 6alatasaray... Nokta" pankartı açtı. Pankartın altındaki taraftarlar ellerindeki kartonlarla da "Game over (Oyun bitti)" yazdılar. Maçtan saatlerce önce stada gelen 45 bin sarı-lacivertli yürek 90 dakika boyunca takıma tam destek verdi.

G.Saray'a sinkaflı küfür
Sarı-kırmızılı takım ısınma antrenmanı için sahaya çıktığı anda tribünlerde büyük bir gürültü koptu. Bu sırada bazı Fenerbahçe taraftarlarının Galatasaray'a küfür ettiği görüldü. Taraftarların özellikle Sabri, Muslera, Sneijder ve Selçuk'a sinkaflı küfürler yağdırması dikkat çekti.

Maç sonrası kavga çıktı
Bitiş düdüğünün ardından ise Türk Telekom tribünü karıştı. Tribünde bazı taraftarlar arasında kavga çıktı. Çevik kuvvet hemen müdahale ederek bir Fenerbahçeli taraftarı gözaltına aldı. Tribündekiler bu kez de taraftarın gözaltına alınmasına tepki göstererek, sahaya yabancı madde attı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN