Web Sürümüne Geç

'Pereira hemen gönderilmeli'

'Pereira hemen gönderilmeli'
Pazartesi 26.10.2015 18:40

Fenerbahçe’nin önde gelen isimlerinden Selim Soydan, ‘’Yönetim bir an önce Vitor Pereira’yı göndermeli’’ dedi.

Fenerbahçe camiasının etkili isimerinden Selim Soydan, Fenerbahçe'nin Vitor Pereira ile yollarını ayırması gerektiğini söyledi. Pereira ile Fenerbahçe'nin şampiyonluğa ulaşamayacağını iddia eden Soydan, Bu adamla bu işin yürümeyeceğini yöneticiler de anladılar. Bu adamla bu iş yürümez. Bu takımın ağırlığını kaldıramıyor. Çok açık. Yüzde bir milyon'' dedi.

BU TAKIMI KALDIRAMIYOR
Radyospor canlı yayınında açıklamalar yapan Soydan, "Vitor Pereira Fenerbahçe'yi kaldıramaz. 3.5 aydır halen kadroyu oturtamadı. Futbolcuyla kavga ediyor. Sen kimsin, onlar kim arkadaş? Bu oyuncular büyük hocalarla çalışmış. Sen kendini ispatlayacaksın" dedi.

TERRANEO SENİN MEMURUN
"Aziz Yıldırım 16 senede en iyi bir iş yaptı. Müthiş transferler yaptı. Yönetime kimse bir şey diyemez. Ama bu futbolcuları yönetecek bir hoca alınmadı. Futbolcu akıllı adam, bu teknik direktörü çözdüler.Futbolculara bağırıyor çağırıyor ama oyuncular onu iplemiyor bile. Pereira ile başarılı olmaya imkan yok.Futbolcuyla kavga ediyor. Sen kimsin, onlar kim arkadaş? Bu oyuncular büyük hocalarla çalışmış. Sen kendini ispatlayacaksın. Terraneo kim? Terraneo senin memurun. Haddini bilecek. Parayı Fenerbahçe veriyor, o transfer yapıyor. Para olmazsa nasıl yapacak. "

SEZON SONU BEKLENMEMELİ
"Bu adamla bu işin yürümeyeceğini onlar da anladılar. Yüzde bir milyon kaldıramıyor. Hemen gönderilmeli. Sezon devam ederken, teknik direktör değişmiyor. Ama bu istisna olmalı. Hemen gönderilmeli. Bu takımı yönetemez. Hiçbir katkısı yok. Fenerbahçe bugün sonuç alıyorsa bu futbolcuların bireysel yeteneğinden kaynaklanıyor. Hiç bir katkısı yok. Yönetim her şeyi yaptı. Ama böyle bir teknik direktör olmaz. Sen kimsin (?) Eğer bu takım şampiyon olursa bu futbolcuların başarısıdır. Teknik direktöre rağmen alınmış bir başarıdır. "
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN