Web Sürümüne Geç

Caner şoku

Caner şoku
Salı 28.10.2015

Dün Almanya'ya giderek kontrolden geçen sarı-lacivertli futbolcu, bugün sağ dizinden operasyon geçirecek. Caner'in ilk yarıyı kapatabileceği öğrenildi. Ağrıları artan ve dünkü idmana çıkmayan Ba da Osmanlıspor maçında yok

Fenerbahçe, dün gelen şok haberle sarsıldı! Galatasaray maçında 90 dakika sahada kalan Caner Erkin'in sağ dizinden menisküs olduğu ortaya çıktı. Dün sabah yapılan idmana çıkmayarak kontrol için Almanya'ya giden milli futbolcuya bazı tetkikler uygulayan doktorlar, daha kötü haber verdi. Caner'in dizinin normal tedavi yöntemleriyle iyileşmeyeceği, bu şartlarda ise oynamasının imkansız olduğunu belirleyen doktorlar, operasyona karar verdi.

Ba'nın ağrıları arttı
Bugün ameliyat edileceği bildirilen yıldız futbolcunun uzun süre sahalardan uzak kalacağı, devreyi kapatabileceği belirtildi. Caner Erkin'den sonra sarı-lacivertlilere bir şok haber de Abdoulaye Ba'dan geldi. Ajax ve Galatasaray maçlarında gösterdiği başarılı performansla alkış alan Senegalli defans oyuncusu, maçtan sonra adalelerindeki ağrılar nedeniyle sağlık heyetine başvurdu. Hemen tedavisine başlanan Ba, yarınki kritik lig mücadelesinde Osmanlıspor'a karşı görev yapamayacak.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN