Web Sürümüne Geç

'Yanlış yoldasın'

'Yanlış yoldasın'
Salı 28.10.2015

Fenerbahçeli birçok yönetici, Portekizli teknik adama kadro tercihleri, oyuncu değişiklikleri ve futbolcularla diyalogları nedeniyle tepkili

Süper Lig'de 9 maçta topladığı 18 puanla 3. sırada bulunan Fenerbahçe'de, Vitor Pereira'ya yönelik eleştiriler giderek artıyor. Portekizli çalıştırıcı, Kadıköy'deki Galatasaray beraberliği sonrası ise çok tartışılmaya başlandı. Birçok yönetici, "rahat kazanılacak maçı Pereira'nın yanlış oyuncu değişiklikleri nedeniyle berabere bitirdiklerini" savunuyor. Sarı-laciver tli bazı yöneticilerin, "Biz ona tarihin en pahalı kadrosunu emanet ettik. Ancak o bunun hakkını veremiyor. Kadro tercihleri yanlış, oyuncu değişikliklerinde hata yapıyor. Futbolcularla diyaloğu ise kötü. Bir teknik direktör sahanın içinde oyuncusuyla hiç kavga eder mi? Hoca yanlışlarından dönmezse bunun faturasını ağır öderiz" diyerek, Pereira'dan duydukları rahatsızlığı yüksek sesle dile getirmeye başladıkları vurgulandı.

Taraftar da tepkili
Fenerbahçeli taraftarlar da Pereira'yı ağır biçimde eleştirmeye devam ediyor. Her puan kaybı sonrası sosyal medyadan 47 yaşındaki çalıştırıcıyı topa tutan taraftarlar, yönetimi "iş işten geçmeden tedbir almaya" davet ediyorlar.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN