Web Sürümüne Geç

"Şaka yapar gibi soru sormayın bana"

"Şaka yapar gibi soru sormayın bana"
Perşembe 29.10.2015 21:57

Vitor Pereira Lig Tv muhabirinini sorusuna sinirlendi. Takımın son bölümde rakibe mahkum olduğu yorumlarını soran muhabire kızan Portekizli teknik adam, "Şaka yapar gibi sorular sormayın artık bana" cevabını verdi

Galatasaray ve Trabzonspor'u yenmiş bir takımı mağlup ettikleri için mutlu olduklarını kaydeden Portekizli hoca, "Zorlu bir rakiple karşılaştık. Deplasmanda olması açısından da zorluk düzeyi artmıştı. 2 tane her şeyimizi verdiğimiz mücadele düzeyi yüksek, Ajax ve Galatasaray maçlarını geride bıraktık. Doğaldır ki, takımımız bu akşam takım ruhunu göstermek istedi. Takım ruhumuz ile kazandık. Yoğun maçların ardından hazır olmak kolay değil. Özellikle Galatasaray'ı yenmeyi başarmış ve Tarbzonspor'a karşı burada 3-0 ile ayrılmış bir takıma karşı kazanmak bizim için önemliydi" dedi.

YAYINI TERK ETTİ
"Taraftarların daha atak oynanması gerektiği yönünde tepkileri var. Ne düşünüyorsunuz?" şeklinde gelen soruya sinirlenen Pereira, "Şaka yapar gibi, dalga geçer gibi sorular sormayın. Ajax karşısında baskı yapan bir Fenerbahçe var mıydı, yok muydu? Yine Galatasaray karşısında baskı yapan bir Fenerbahçe var mıydı, yok muydu? Pozisyona giren, baskı yapan Fenerbahçe'ydi. Şaka yapar gibi sorular sormayın artık bana" diye cevap verdi.
Lig TV muhabirinin sorusunu açıklamasına izin vermeyen Pereira, teşekkür ederek yayından ayrıldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN