Web Sürümüne Geç

'Şampiyon olacağız'

'Şampiyon olacağız'
Cuma 02.01.2016

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Süper Lig'de şampiyonluğunu kazanacaklarını iddia etti; UEFA Avrupa Ligi Kupası'nı ise kaldıracak güçte olduklarını söyledi...

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin ocak ayı sayısındaki yazısında, 2015 yılını değerlendirdi ve 2016'dan beklentilerini aktardı. Geride kalan senede yeniden yargılandıkları şike davasından beraat ettiklerini vurgulayan Aziz Yıldırım, Yargıtay'da olan dosyanın lehlerine sonuçlanacağına inandıklarını, çıkacak olumlu kararla üstlerindeki kara bulutların dağılacağını bildirdi. Yeni yılda tüm branşlarda şampiyonluk hedeflediklerini vurgulayan sarı-lacivertli kulübün başkanı, "Takımımız zirve mücadelesinde lig sonunda kazanan taraf olacaktır. Avrupa Ligi'nde ise son 32 takım arasına girmenin mutluluğu içindeyiz. Rakibimiz Lokomotiv Moskova ile vereceğimiz iki sınavı başarıyla geçip, Basel yolunda emin adımlarla ilerleyecek güce sahip olduğumuza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Yönetimde kritik zirve
Sarı-lacivertli yönetim, önümüzdeki salı günü toplanarak transfer zirveyi yapacak. Öncelik, iç transfere verilecek. Sözleşmeleri sezon sonunda biten Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal'ın kontratlarının uzatılması için menajerleriyle görüşülecek. Dış transferde ise teknik direktör Vitor Pereira'nın raporu incelenecek, hareket planı belirlenecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN