Web Sürümüne Geç

Yüzde 100 Fenerbahçe

Yüzde 100 Fenerbahçe
Salı 06.01.2016

Euroleague takımlarının genel menajerlerine "Hangi takımlar Final-Four'a kalır?" diye soruldu. Katılımcıların hepsinin de şans tanıdığı tek ekip Fenerbahçe oldu...

Avrupa basketbolunun 1 numaralı kupası olan THY Euroleague'de TOP 16 turu maçları devam ederken, takımların genel menajerleriyle geleneksel anket yapıldı. "Hangi takımlar Final-Four'a kalır?" sorusuna gelen cevaplar Fenerbahçelileri mest etti... Ankete katılan genel menajerlerin tamamı Kanarya'nın geçen sezon olduğu gibi bu yıl da Final-Four oynayacağını iddia etti.

CSKA Moskova ikinci
Yüzde 100'l
e sarı-lacivertlilerin 1. olduğu ankette CSKA Moskova yüzde 95.6 ile ikinci, Olympiakos yüzde 73.9 ile üçüncü, Barcelona yüzde 56.2 ile dördüncü oldu. Geçen yılın şampiyonu Real Madrid'e yüzde 52.7 ile beşinci sırada yer verildi.

En iyi koç Obradovic
ANKETTE, THY Euroleague'in en iyi koçu da belirlendi. F.Bahçe'nin dünyaca ünlü çalıştırıcısı Zeljko Obradovic rakiplerine açık fark atarak yüzde 41.6 ile ilk sırayı elde etti. Kuban'ın koçu Georgios Bartzokas ile Malaga'nın koçu Joan Plaza yüzde 12.5 ile ikinci sırayı paylaştılar.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN