Web Sürümüne Geç

  Fener emre amade

  Fener emre amade
  09 Ocak 2016, Cumartesi

  TFF seminerinde Fatih Terim'le bir araya gelen Portekizli, futbolcularını Milli Takım'a hem kafa hem fizik olarak hazır halde göndereceğini söyledi

  Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Antalya'da düzenlediği Kış Semineri'nde bir araya gelen Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ile F.Bahçe'nin hocası Vitor Pereira arasında geçen konuşmalar su yüzüne çıkmaya başladı. İkilinin ayak üstü yaptıkları toplantı oldukça samimi şekilde geçerken, Pereira'nın Terim'e Avrupa Şampiyonası için takıma çağıracağı isimler konusunda motivasyon garantisi verdiği bildirildi. Terim'in Milli Takım'da düşündüğü futbolcular konusunda bilgi aldığı Portekizli çalıştırıcı, yollayacağı tüm isimlerin EURO 2016 için hazır olacağı sözünü verdi.

  9 oyuncu göndereceğim
  Pereira
  , mini zirvede "İstediğiniz bütün oyuncular turnuvaya hem kafa hem de fizik olarak hazır halde gelecekler. 9 futbolcumu EURO 2016'ya göndereceğim" dedi. Sarı-lacivertli hocanın Ozan, Şener, Alper, Volkan Şen, Hasan Ali, Volkan Demirel, Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner'in tam kapasiteyle Milli Takım hizmetinde olacağını söylemesi Fatih Terim'i de iyice keyiflendirdi.

  Futbol için çalışıyoruz
  Antalya'daki seminere idari menajer Hasan Çetinkaya ile katılan Pereira, toplantıda önemli konuların konuşulduğunu belirterek "Hepimiz futbolun bir parçasıyız. Futbolun iyiliği ve gelişimi için çalışıyoruz" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN