Web Sürümüne Geç

Fener'de gizli gündem Falcao

Fener'de gizli gündem Falcao
Cuma 09.01.2016

Chelsea, kiralık oyuncusunu Monaco'ya geri göndermeye karar verdi. Monaco da sezon sonunda Radamel Falcao'yu elden çıkarmanın hesaplarını yapıyor Menajerler Falcao için F.Bahçe'nin de kapısını çaldı. Kanarya, sakatlık raporları endişe veren Robin van Persie'nin yerine Falcao'yu düşünmeye başladı

Van Persie ve Nani ile transfer dünyasını sarsan Fenerbahçe, yeni dönemde de Avrupa'da büyük ses getirecek bombalar patlatacak gibi görünüyor. Robben ile adı anılan sarı- lacivertli kulüpte şimdi de Radamel Falcao gündeme geldi. Bu gelişmenin nedeni ise Falcao'nun deyim yerindeyse "ortada kalması" oldu. Chelsea, Monaco'dan kiraladığı Kolombiyalı golcüyü verim alamadığı için geri göndermeye karar verdi.

Falcao da Monaco'ya dönmekten yana. Ne var ki Fransız kulübü de artık bu oyuncuyu bünyesinde tutmak istemiyor. Monaco'nun, Falcao'yu sezon sonuna kadar mümkün olduğu kadar çok oynatarak değerinin daha fazla düşmemesini sağlayacağı, sonra da satacağı belirtildi. Falcao'yla ilgili bu gelişmeler olurken menajerler de 30 yaşındaki futbolcuya yeni bir kulüp bulmak için arayışlara başladı.

Menajerlerin hedefindeki kulüplerden biri de Fenerbhçe oldu. Sık sık sakatlanan Van Persie'nin tam olarak iyileşemeyeceği yönündeki bilgiler nedeniyle endişeli olan Fenerbahçe Falcao seçeneğini düşünmeye başladı. Van Persie'den umudun kesilmesi halinde onun kadar kaliteli bir golcü almak isteyen sarı-lacivertli yönetimin, ücretinin "makul" olması şartıyla Falcao'yu sezon sonu renklerine katabileceği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN