Web Sürümüne Geç

  Leandrinho'ya 'Efsane' destek

  Leandrinho'ya 'Efsane' destek
  10 Ocak 2016, Pazar

  F.Bahçe, ara transferdeki gözdesini alabilmek için eski yıldızlarını devreye soktu. Roberto Carlos'tan Deivid'e kadar hepsi Kanarya için çalışıyor

  Kanarya'da başkan Aziz Yıldırım ve teknik direktör Vitor Pereira mevcut kadrodan memnun. Ancak sarı-lacivertliler hem ligin 2. yarısında işlerine yarayacak hem de geleceğe yatırım olarak Leandrinho'yu kadrosuna katmak istiyordu. Brezilya'nın dünya futbolcuna sunduğu son keşiflerinden olan 17 yaşındaki yıldızın Avrupa'ya açılmakta endişeleri var. Fenerbahçe bunun için geçmişte formasını giyen dünyaca ünlü Brezilyalılardan yardım istedi. Roberto Carlos, Andre Santos, Edu, Luciano, Deivid gibi birçok isim Leadrinho'ya Fenerbahçe'ye gitmesi için tavsiyede bulundu.

  DVD izleyip öğreniyor
  BU
  sırada sarı-lacivertlilerin Leandrinho'ya Fenerbahçe'nin tarihini, stadını, taraftarını anlatan ve İstanbul'u tanıtan bir DVD hazırladığı da öğrenildi. 17 yaşındaki genç futbolcu hem bu DVD'yi izliyor hem de Kanarya'nın eski yıldızlarının izlenimlerini dinliyor. Leandrinho'nun sarı-lacivertlilerden 2 gün izin istediği öğrenildi. Başarılı oyuncu bu sırada ailesi ve kariyerine yön veren 'akıl hocalarına' danışacak, son kararını yönetime iletecek. F.Bahçe de buna göre kulübü Ponte Preta ve oyuncuyla para konuşmaya başlayacak.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN