Web Sürümüne Geç

  Brezilya bileti cepte

  Brezilya bileti cepte
  11 Ocak 2016, Pazartesi

  Ali Yıldırım'ın geçen hafta Brezilya'ya gidiş için ucu açık uçak bileti aldığı, 17 yaşındaki futbolcunun kulübü 'görüşelim' derse, hemen Sao Paulo'nun yolunu tutacağı bildirildi

  F.Bahçe'nin bir süredir gündemini meşgul eden Leandrinho için başkan Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım devreye girdi. Transferi yöneten Yıldırım'ın geçen hafta Brezilya'ya gidiş için ucu açık uçak bileti aldığı, 17 yaşındaki oyuncunun kulübü Ponte Preta ile yapılacak görüşmelerin durumunda bir gelişme olması halinde hemen Sao Paulo'nun yolunu tutacağı belirtildi. Yaşı genç olması nedeniyle ailesinin yurt dışına gidiş izni verdiği futbolcu için bütün şartları zorlayan F.Bahçe'nin transferi bir an önce bitirmek istediği gelen haberler arasında.

  Başkan kasetlerden izlemişti
  Başkan Aziz Yıldırım'ın ilk olarak hazırlanan kasetlerden izleyip çok beğendiği Leandrinho, Brezilya U17 Milli Takımı'nda 11 maçta 9 gol atıp sarı-lacivertli kulübün scout ekiplerinin radarına girmişti. Avrupa basını, asıl mevkisi sol açık olmasına rağmen forvet, sağ kanat ve ofansif orta saha olarak da görev yapabilen 1.74 boyundaki yıldız adayı ile bazı İtalyan kulüplerinin de ilgilendiğini öne sürüyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN