Web Sürümüne Geç

Şampiyonluğa hazırlanın

Şampiyonluğa hazırlanın
Perşembe 14.01.2016

THY Avrupa Ligi Top 16 Turu'nda bugün Kuban'ı ağırlayacak Fenerbahçe, spor otoritelerince bu sezon şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterildi

THY Avrupa Ligi Top 16 Turu'nda 2'de 2 yapan Fenerbahçe, E Grubu'ndaki üçüncü maçında bu akşam Rus Lokomotiv Kuban'ı konuk edecek. Ülker Sports Arena'daki mücadele saat 21.00'de başlayacak. Sahasında 13 maçtır kaybetmeyen Kanarya, spor otoritelerince Avrupa Ligi'nin favorisi olarak gösterildi. Yunan spor editörü Alexandre İonnidis: Fenerbahçe bu yılki performansı ile tekrar 4'lü finalde olacağını gösteriyor. Kadrosunda her pozisyonda müthiş yetenekler var.

Obradovic varsa korkun!
Top 16'da grup birincisi olacağına inanıyorum. Eğer Obradovic'i bir takımın başında görüyorsanız, o takımın şampiyon olmasına hazırlanın. İspanyol basketbol muhabiri David Camps: Fenerbahçe'nin geçen yıla göre bu yıl kupayı kazanma şansı daha fazla. Sırp Novosti gazetesi basketbol yazarı Djordje Matiç: Obradovic, Fenerbahçe'yi kazanan bir takım yaptı. Fenerbahçe bu yıl şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN