Web Sürümüne Geç

Vurur yüze ifadesi

Vurur yüze ifadesi
Perşembe 14.01.2016

Kanarya'nın Hollandalı yıldızı, maç sonunda ilginç açıklamalar yaptı: Duygularını saklayan biri değilim. Kişiliğim bu, neysem oyum. Mutsuzluğum yüzüme yansır

Giresunspor maçının yıldızı Robin Van Persie, karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hollandalı yıldız, ligin ikinci yarısını değerlendirirken "Çok zorlu bir ikinci devre olacak. Çok maçımız var. Şu an ligde Beşiktaş'la biz zirvedeyiz. Şanslar yüzde 50-50 gibi dursa da Galatasaray tekrar yarışta iddialı konuma gelebilir. Bunların hepsi tahmin. Çok fazla diğer takımları düşünmeden maçlara ayrı ayrı hazırlanmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Fernandao ile daha etkiliyiz
Persie, takımın diğer forveti Fernandao ile aynı anda oynadıklarında daha etkili olduklarını belirterek, "Rakibe göre değişiyor. Bunu daha fazla artıracağımızı düşünüyoruz" dedi. Takımla uyumunun arttığını da kaydeden süper yıldız, "Bu bir süreç. Bazı yerlerde, 1 ay bazı yerlerde 1 yıl olur. Ama şu anda uyumumuz çok fazla arttı" dedi.

Kendimle ilgili mutsuzum
Van Persie ayrıca, duygularını saklayan bir insan olmadığını ve mutsuz olduğu zaman bunun yüzüne yansıdığını vurgulayarak, "Kişiliğim bu. Ben duygularımı gizleyemem. Neysem, oyum. Çoğunlukla kendimle ilgili mutsuz oluyorum. Kendimden beklentilerim çok yüksek. Çok daha fazla şey vermem gerektiğini biliyorum. Bunları yapamayınca mutsuz oluyorum. Bu ifadem size yansıyor" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN