Web Sürümüne Geç

  Vurur yüze ifadesi

  Vurur yüze ifadesi
  14 Ocak 2016, Perşembe

  Kanarya'nın Hollandalı yıldızı, maç sonunda ilginç açıklamalar yaptı: Duygularını saklayan biri değilim. Kişiliğim bu, neysem oyum. Mutsuzluğum yüzüme yansır

  Giresunspor maçının yıldızı Robin Van Persie, karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hollandalı yıldız, ligin ikinci yarısını değerlendirirken "Çok zorlu bir ikinci devre olacak. Çok maçımız var. Şu an ligde Beşiktaş'la biz zirvedeyiz. Şanslar yüzde 50-50 gibi dursa da Galatasaray tekrar yarışta iddialı konuma gelebilir. Bunların hepsi tahmin. Çok fazla diğer takımları düşünmeden maçlara ayrı ayrı hazırlanmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

  Fernandao ile daha etkiliyiz
  Persie, takımın diğer forveti Fernandao ile aynı anda oynadıklarında daha etkili olduklarını belirterek, "Rakibe göre değişiyor. Bunu daha fazla artıracağımızı düşünüyoruz" dedi. Takımla uyumunun arttığını da kaydeden süper yıldız, "Bu bir süreç. Bazı yerlerde, 1 ay bazı yerlerde 1 yıl olur. Ama şu anda uyumumuz çok fazla arttı" dedi.

  Kendimle ilgili mutsuzum
  Van Persie ayrıca, duygularını saklayan bir insan olmadığını ve mutsuz olduğu zaman bunun yüzüne yansıdığını vurgulayarak, "Kişiliğim bu. Ben duygularımı gizleyemem. Neysem, oyum. Çoğunlukla kendimle ilgili mutsuz oluyorum. Kendimden beklentilerim çok yüksek. Çok daha fazla şey vermem gerektiğini biliyorum. Bunları yapamayınca mutsuz oluyorum. Bu ifadem size yansıyor" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN