Web Sürümüne Geç

Soğuk havada içimiz ısındı

Soğuk havada içimiz ısındı
Salı 19.01.2016

"Bizi en çok soğuk hava zorladı. Şampiyon olmak istiyorsan bu zor şartlarda puan kaybetmemelisiniz. Kazandık, mutluyuz. Mücadelemiz devam ediyor"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, 3-0 kazandıkları Eskişehirspor maçından sonra yayıncı kuruluşa soğuk havadan dert yandı. Portekizli çalıştırıcı, "Bizi en çok soğuk hava zorladı. Maçın öyle anları vardı ki bazı oyuncuların kasları istedikleri hareketleri yapmasına engel oldu sahada, öylesine zordu" dedi. Pereira, karşılamanın ardından düzenlenen basın toplantısında ise "Çok soğuk bir havada oynadık. Zorlu bir atmosferde önemli bir galibiyet aldık. Tutkulu taraftarı, Eskişehirspor'a maçın sonuna kadar iyi destek verdi. 3-0'lık galibiyet, gol yememek önemliydi. Takımın genel performansından mutluyum" ifadelerini kullandı.

Şampiyon olmak istiyoruz
Böyle maçların şampiyonu belirleyeceğini de dile getiren tecrübeli çalıştırıcı, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu tip maçlar şampiyonluk yolunda çok büyük önem teşkil eden maçlardır. Şampiyon olmak istiyorsanız bu zor şartlarda puan kaybetmemelisiniz. Kazandık, mutluyuz. İyi bir takım ruhuyla sahadaydık. Mental açıdan kuvvetli bir görüntü sergiledik. 3 puan içimizi ısıttı. Takımımın genel performansından mutluyum, memnunum. Şampiyonluk mücadelemize devam ediyoruz. Hedefimiz net, biz bu ligde şampiyon olmak istiyoruz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN