Web Sürümüne Geç

İsyanım kendime

İsyanım kendime
Pazartesi 26.01.2016

Rize maçında Fernandao'nun golüne sevinmeyen Hollandalı, yakın çevresine "Tepkim kimseye değil. Takımın lideri olamıyorum ve gol atamadığım için kendime kızıyorum" dedi

Fenerbahçe'ye geldiğinden beri gerek Pereira ile yaşadığı gerginliklerle, gerekse sakatlıkları ve moral bozukluklarıyla gündemden düşmeyen Robin Van Persie içini takım arkadaşlarına döktü. Rizespor maçında Fernandao'nun attığı gole sevinmeyen Hollandalı futbolcunun bu tavrının aslında kendine karşı bir öz eleştiri olduğunu söylediği bildirildi. Pereira ile arasını sezonun ilk yarısına göre düzelten Persie, yakın çevresine kendi performansını yeterli görmediği için moralinin bozuk olduğunu belirtti.

Iska geçmemin nedeni de bu!
İstediği kadar gol atamadığı için hırçın olduğunu itiraf eden tecrübeli futbolcunun, "Buraya gelirken bambaşka hayallerle geldim. Bana takımın lideri olacağım söylendi. Ama yaşadıklarım bunun tam tersi. Ben de skora katkı sağlamak istiyorum. İstediğim kadar oynayamayıp gol atamayınca moralim bozuluyor. Tepkim ne Fernandao, ne de başka birine" dediği ve Rizespor maçında vurmakta ıska geçtiği pozisyonu da buna bağladığı gelen haberler arasında.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN