Web Sürümüne Geç

Al Ain hocasından Emenike için şok sözler

Al Ain hocasından Emenike için şok sözler
Çarşamba 28.01.2016

"Emenike, diğer oyuncuları küçük görüyordu. İdman saatinden, kimin nerede oynamasına kadar her şeye karışıyordu. Babel'in bile bu kadar kaprisi yoktu. Onunla zor aylar geçirdim"

Fenerbahçe'de geri dönmesi gündeme gelen ancak futbolculardan gelen tepkiler nedeniyle vazgeçilen Emmanuel Emenike ile ilgili Al Ain'in teknik direktörü Zlatko Dalic şok açıklamalarda bulundu. YAS Sports HD kanalına bir röportaj veren Hırvat çalıştırıcı, Nijeryalı yıldızın kaprisleri ve tavırları ile herkesi yıldırdığını belirterek, "Çok üst düzey futbolculara teknik direktörlük yapmadım. Fakat Emenike ile çalışmak bana çok şey öğretti. İdmanların saatinden, nasıl çalışılması gerektiğine, kimin nerede oynaması gerektiğine kadar her şeye karışmak istedi" ifadelerini kullandı. Dalic, sözlerine şöyle devam etti:

Biletini erken kesti!
"
Babel'in bile Emenike kadar kaprisi yoktu. Takım arkadaşlarını her zaman küçük gördü. İnanılmaz zor aylar geçirdim onunla." Birleşik Arap Emirlikleri kulübü Al Ain, Emenike'yi Fenerbahçe'den sezon sonuna kadar kiralamasına rağmen, uyumsuz tavırları ve yetersiz performansı nedeniyle devre arasında sözleşmesini feshederek yollarını ayırmıştı.
Etiketler Fenerbahçe, Emenike
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN