Web Sürümüne Geç

Fener'de gündem Robinho

Fener'de gündem Robinho
Perşembe 28.01.2016

Hareketli bir forvet daha isteyen Pereira, Emenike seçeneğinin devre dışı kalması üzerine Robinho'ya sıcak bakmaya başladı. Portekizli hoca "Alalım" derse, Fenerbahçe bombayı patlatacak

Transferde suskun görünen Fenerbahçe'de kapalı kapılar ardında hareketli saatler yaşanıyor. Şampiyonluğu riske etmemek için işini sağlama almak isteyen teknik direktör Vitor Pereira, ilk 11'de de oynayabilecek ancak yedek kaldığında da sorun çıkarmayacak bir forvet alınmasında ısrarcı. Yönetim de hocanın bu talebine sıcak bakıyor. Emenike'nin takıma geri dönmesi gündemdeydi ancak West Ham'ın Nijeryalı golcüyle anlaşması nedeniyle bu ihtimal artık devre dışı kaldı. Bunun üzerine Portekizli teknik adam, daha önce de gündeme gelen Robinho dosyasını yeniden açtı.

1 Şubat'ta transfer dönemi biteceği için Pereira, Robinho'yla ilgili kararını birkaç gün içinde vermek zorunda. Sızan bilgilere göre Portekizli çalıştırıcı, daha önce mesafeli durduğu Robinho'ya artık sıcak bakıyor. Pereira kararını verip "Alalım" dediği an, yönetim harekete geçecek ve 32 yaşındaki golcüyü sezon sonuna kadar kiralayacak. Scolari'nin çalıştırdığı Çin takımı Guangzhou'dan ayrılan ve bonservisi elinde olan Robinho'nun gözü kulağı Fenerbahçe'de. İstanbul'dan gelecek çağrıyı bekleyen Brezilyalı, Avrupa arenasında kendini yeniden kanıtlamak istiyor.
Etiketler Fenerbahçe, robinho
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN