Web Sürümüne Geç

Doumbia müjdesi

Doumbia müjdesi
Cuma 29.01.2016

Ali Yıldırım, Roma'lı yöneticilerle el sıkıştı. Emenike’yi West Ham’a kiralayan F.Bahçe, Roma’nın Fildişili golcüsü için İtalya’ya çıkarma yaptı. Yönetici Ali Yıldırım, dün sabah İtalyan yöneticilerle görüşüp anlaştı. Transfer her an bitebilir

Fenerbahçe ara transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Takıma geri dönme ihtimali olan Emenike'nin West Ham'a gitmesi üzerine, derin bir 'oh' çeken teknik direktör Vitor Pereira, şimdi Roma'lı Seydou Doumbia'yı beklemeye başladı. Fenerbahçe yönetimi de bu transfer harekatında dün çok önemli bir hamle yaptı. Yönetici Ali Yıldırım, İtalya'ya giderek Roma Kulübü'nün yöneticileriyle pazarlık masasına oturdu.

Yüzde 95 Fenerbahçe!
Yıldırım, 28 yaşındaki futbolcuyu satın alma opsiyonlu olarak kiralamak için teklifte bulundu. Sızan bilgilere göre taraflar anlaştı. Doumbia da "Tamam" derse transfer gerçekleşecek. Fenerbahçe'nin Doumbia operasyonunu ilk duyuran gazeteci olan Gianluca Di Marzio da Ali Yıldırım'ın Roma'lı yöneticilerle yaptığı görüşmeyi dün twitter'dan yazdı. Kulislerde ise "Transfer yüzde 95 tamam. Doumbia, F.Bahçe'ye geliyor" yorumları yapılıyor.
Etiketler Roma, Fenerbahçe, Doumbia
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN