Web Sürümüne Geç

'Ne kadar dangalak adamsınız ya'

'Ne kadar dangalak adamsınız ya'
Cumartesi 30.01.2016 19:29

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir gazetecinin Ali Koç'la ilgili sormak istediği soruya ise tepki gösterdi. Toplantıyı bitiren Yıldırım, "Ali Koç'un konuşacak durumu mu var? Sen Ali Koç'u soruyorsun. Ne kadar dangalak adamsınız ya" diye söylenerek salondan çıktı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu'nda yaptığı konuşmanın ardından da açıklamalarda bulundu. Kürsüde söylediği "Mayıs ayında bırakmıyorum. Buradayım" sözlerini açıklamak istediğini belirten Yıldırım, "Konuşmayı yaparken herkes başkanlıkla ilgili konuşma yapacağımı düşündüğü için o cümleyi kullandım. Ben ne söyledim, dava bittiği andan itibaren ben kongre kararı alacağım. Dava ne zaman bitecek, Yargıtay'daki dava bizim lehimize onaylandığı zaman. Bu Mayıs'tan önce olursa Mayıs'a kongre koyarız. Mayıs'tan sonra olursa ona göre arkadaşlarla yöneticilerle konuşur, camianın istediği bir döneme koyarız. Onun için ben 'Mayıs'ta buradayım' lafını başka anlamda anlayıp başka yere çekmeyin. Ne zaman Yargıtay onaylar, o zaman biz de kongre kararı almış oluruz" ifadelerini kullandı.

"Kararım değişmedi"

Yıldırım, daha önce yaptığı "Yargıtay kararından sonra görevi bırakacağım" açıklamasıyla ilgili kararının değişip değişmediğiyle ilgili bir soruya, "Yok, yok hiçbir zaman da olmaz" cevabını verdi.

Ali Koç sorusuna tepki

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı, bir gazetecinin Ali Koç'la ilgili sormak istediği soruya ise tepki gösterdi. Toplantıyı bitiren Yıldırım, "Ali Koç'un konuşacak durumu mu var? Sen Ali Koç'u soruyorsun. Ne kadar dangalak adamsınız ya" diye söylenerek salondan çıktı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN