Web Sürümüne Geç

Ben seçimimi yaptım

Ben seçimimi yaptım
Pazar 31.01.2016 02:00

Çin'den 20 milyon euro'luk teklif alan Luis Nani, "Sözleşmemin sonuna kadar burada devam etmek istiyorum. Her yıl kupaları kazanmak istiyorum" dedi.Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Luis Nani, Türkiye Kupası'nda Kayserispor'u 1-0 mağlup ederek çeyrek finale yükseldikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Taraftara mesaj
Taraftarlara seslenen yıldız isim, "Kendimizi tam anlamıyla bu maça adadık ve son dakikaya kadar mücadeleyi sürdürdük. Kazanacağımıza inanıyorduk. Taraftarımızın desteklerini hissediyoruz. Maçın içinde heyecanla bazı pozisyonları kaçırdığımızda heyecana kapılıyorlar. Onlardan biraz sabır rica ediyorum. Lütfen birazlı daha sabırlı olmaya özen göstersinler. Önümüzdeki günlerde farkı yaratanın onlar olacağını ve onlarla galibiyetler alacağımızı biliyorum" dedi.

"Şampiyon olmak istiyorum"
Çin'den gelen teklifle ilgili görüşleri sorulan Nani, "Ben buraya hedeflerle geldim. Fenerbahçe'de şampiyon olmak istiyorum. Bu kulübü seviyorum. Başkanımıza bana gösterdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ben buraya gelirken seçimimi yaptım. Sözleşmemin sonuna kadar burada devam etmek istiyorum. Her yıl kupaları kazanmak istiyorum" cevabını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN