Web Sürümüne Geç

  Nani için 20 milyon euro'yu reddettik

  Nani için 20 milyon euro'yu reddettik
  31 Ocak 2016, Pazar

  F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Nani'ye Çin'den 20 milyon euro'luk bir teklif geldiğini belirtip "Kendisi de takımı şampiyon yapmadan gitmek istemedi" dedi

  F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün yüksek divan kurulu olağan toplantısında açıklamalarda bulundu. Konuşmasında birçok konuya değinen Yıldırım, Çin'den Nani'ye büyük bir teklif yapıldığını bildirdi. Başkan, "Nani'ye 20 milyon euro teklif geldi. Niyetlensek 25 milyon euro'ya çıkacaklardı. Nani'yle konuştuk ve kendisini göndermeyeceğimizi söyledik. Çocuğa da yıllık 10 milyon euro verdiler. O da kabul etmedi.

  Salih'i geri istedik ama
  Ona da buradan teşekkür ediyorum. Bize 'Takımı şampiyon yapacağım, sonra gitmek istersem müsaadenizi isterim' dedi" ifadesini kullandı. Roma'ya geçen sezon 2 yıllığına kiraladıkları Salih Uçan'ın durumuyla da ilgili konuşan Yıldırım, "Salih'i 4 milyon euro'ya kiraladık, 11 milyon euro da satın alma bedeli var. Opsiyonu nisanda doluyor. Roma, Salih'i bir başka İtalyan kulübüne kiralık vermek istedi kabul etmedik. 'Verin bizde oynasın' dedik. Kabul etmediler ve ellerinde tuttular" açıklamasını yaptı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN