Web Sürümüne Geç

Devlerin Çağlar savaşı

Devlerin Çağlar savaşı
Cuma 12.02.2016

Transferle bizzat başkan Aziz Yıldırım ilgileniyor. Yıldırım'ın, yeni sezonda Beşiktaş forması giyeceği iddia edilen 19 yaşındaki stoper için Altınordu Kulübü başkanına 3 milyon euro'luk bir teklif yaptığı ileri sürüldü

PTT 1. Lig temsilcilerinden Altınordu'nun yetenekli defans oyuncusu Çağlar Söyüncü için iki dev kulüp Beşiktaş ile Fenerbahçe yarışa girdi... Son gelen haberlerde, siyah-beyazlıların 19 yaşındaki stoper için İzmir ekibi ile 2 milyon euro bonservis bedeli ve oyuncunun bir sonraki satışından yüzde 25 pay karşılığında anlaştığı ileri sürülmüştü. Ancak devreye Fenerbahçe de girdi ve iş yeni bir boyut kazandı. Başkan Aziz Yıldırım'ın bizzat Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan'ı arayarak, genç oyuncuya talip olduklarını söylediği belirtildi.

Kesin konuşmamak lazım
Toprak'ın genç oyuncu için Beşiktaş'a sözü olduğunu söylemesine üzerine Yıldırım'ın, "Eski kulüpleri, Mehmet Topuz ve Ozan Tufan için de başka kulüplere söz vermişti ancak biz transfer ettik. Çağlar için de belki biz daha fazla veririz, izniniz olursa da alırız" dediği vurgulandı. Yıldırım'ın, Çağlar'a karşılık 3 milyon euro'luk bir rakam düşündüklerini aktardığı Toprak'a, genç oyuncuyu kendisiyle görüşmeden hiçbir kulübe satmaması konusunda söz aldığı da bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN