Web Sürümüne Geç

Bırak Persie kalsın

Bırak Persie kalsın
Cumartesi 13.02.2016

Sahada top ayağına yakışan birkaç adam var. Biri Robin van Persie... Rakip 10 kişi kalmış, taraftar şov bekliyor. Ama Pereira'nın inadı inat, gidip onu oyundan alıyor

Kasımpaşalı Titi oyundan atıldıktan sonra maç zaten koptu.
Ama maalesef F.Bahçe, ikinci yarı sahada 10 kişi kalan rakibine karşı oyunu yine güzelleştiremedi.
F.Bahçe seyircisi böyle durumlarda şov bekliyor. Haklılar da... Zaten seyirci Robin van Persie oyundan çıkarken, derdini en güzel şekilde Pereira'ya anlattı; "Bırak! Sahada topu kullanan birkaç adamdan biri Van Persie. Hiç olmazsa o kalsın, güzel şeyler görelim" dedi. Ama Pereira'nın inadı inat. Sonra da diyorlar ki, "Van Persie niye hazır değil?"
Van Persie kendini ispat edecek bir futbolcu değil. Hani tanımazsın da adam kendini ispatlaması için oynatırsın, tamam. Van Persie zaten çok kaliteli. Tek noksanlığı var, devamlı oynamaması. Zaten Volkan, Nani, Diego ve Van Persie olunca, top daha bir farklı gitti-geldi F.Bahçeliler'de. İkinci yarı 10 kişi oynarken, Kasımpaşa bozulacağına F.Bahçe bozuldu.
Bakınız! Sarı-lacivertliler şampiyonluğa oynuyor... Tamam cuma akşamı ama stat yarı yarıya boş.
F.Bahçe seyircisi futboldan mutlu olsa bu stadı tamamen doldurur.
Büyük takımlarla oynayan diğer takımlar, kadroları eksikse zaten güçleri yetmiyor. Burada bir de hakem sahneye çıkıyor. Dünkü maçı baştan sona izleyin, pozisyonlara bakın. Aynı hareketlerde iki takıma da aynı kartlar kullanılmış mı? Kesinlikle hayır.
Ama bunlar hakemliğin sonlarında cin olmuşlar, şeytan olmuşlar.
İşi öğrenmişler. Nerede düdük çalınır, nerede düdük çalınmaz... Ortadan çalmıyorlar.
Futbolcu adam akıllı adamdır, aptal adamdan olmaz. Ama Titi'nin aldığı iki sarı karta bakın, akıllı adamın alacağı kartlar değil. Bu tarz adamlar hem hocayı zor durumda bırakıyor, hem takımı perişan ediyor. Kasımpaşa'nın forveti de yok! Uzun F.Bahçe savunmasına Adem gibi kısa santrfor koyarsan, zaten kaybedersin!
Maçı 3-1 kazanmasına rağmen, bitiş düdüğüyle beraber Pereira'nın suratına bakıyorsunuz, rahatsız!..

Diego cezayı yese direkle dans eder!
Diego güzel bir gol attı, her şey tamam. Ama gidip bayrak direğini kırıp sarı kart görüyor. Birkaç pozisyon sonra kırmızı görse ne olacak. Ama bakıyorsunuz aynı Diego, ilk yarıda G.Saray'a gol attığı maçta da bayrak direğini kırdı. Demek ki kulübü ona okkalı bir ceza verecek, bakın bakalım bayrak direğinin yanından geçer mi! Gidip bayrak direğiyle dans eder!
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN