Web Sürümüne Geç

Caner Erkin başka alemlerde

Caner Erkin başka alemlerde
Pazartesi 15.02.2016

Formasını Hasan Ali'ye kaptıran, boşandıktan sonra ise iyice bunalıma giren Caner Erkin, bir türlü kendini futboluna veremiyor. Vitor Pereira, "Git kafanı topla" diyerek yıldız futbolcuya "kafa izni" verdi ancak Caner bunu istemedi

Fenerbahçe'de Caner Erkin'deki keskin düşüş hayret verici boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda sarılacivertli takımın en önemli ve vazgeçilmez birkaç isminden biri olan milli futbolcu, bugünlerde sanki başka alemlerde dolaşıyor... Üç maç cezası nedeniyle sezon başında formasını Hasan Ali'ye kaptıran, sonrasında ise zaman zaman ilk 11'de forma giymesine rağmen bir türlü istikrarı tutturamayan Caner, menisküs ameliyatı olduktan sonra ise daha geriye gitti ve bir türlü arzulanan seviyeye gelemedi. Milli futbolcu, eşinden boşandıktan sonra ise iyice bunalıma girdi. Son olarak geçen hafta oynanan Kasımpaşa maçında yedek soyunan yıldız futbolcunun bu hali, milli takımdaki yerini de tehlikeye sokuyor. Fatih Terim, "Euro 2016'da Caner'in yeri hazır" dedi. Ancak tecrübeli oyuncunun bu görüntüsü, Fatih hocayı başka arayışlara itebilir.

'Kendini toparlamalısın'
Vitor Pereira, gidişatından çok rahatsız olduğu Caner'in yeniden eski parlak günlerine dönmesi için yoğun uğraş veriyor. Caner'le bir görüşme yapan Pereira'nın, "Sen bu değilsin. Bir an önce kendini toparlaman lazım. İstersen biraz izin vereyim, git kafanı topla gel" dediği ancak sarı-lacivertli oyuncunun buna gerek olmadığını söylediği vurgulandı.

Emre BOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN