Web Sürümüne Geç

Müthiş koro

Müthiş koro
Çarşamba 17.02.2016

Stadı büyük oranda dolduran sarı-lacivertli taraftarlar, takımlarını 90 dakika boyunca durup dinlenmeden destekleyip ateşlediler

Fenerbahçe taraftarı dün gece görevini eksiksiz yaptı. Ülker Stadı'nı büyük ölçüde dolduran sarı-lacivertli taraftarlar, karşılaşmanın başlamasına saatler kala stat çevresinde toplanarak heyecanı yaşamaya başladılar. Mücadeleninin ilk düdüğünden itibaren de marşlar ve tezahüratlarla futbolcuları destekleyen Fenerbahçeliler, adeta tek yürek oldular.

İstiklal Marşı'nı okudular
Tribünlere çeşitli pankartlar asan taraftarlar, ayrıca başlama vuruşundan kısa bir süre önce, Okul Açık Tribünü'nde İstiklal Marşı'nı okumaya başladılar. Diğer tribünlerin hemen eşlik etmeye başladığı de İstiklal Marşı sırasında futbolcular sahadaki pozisyonlarını aldı.

Taşlı saldırı
Maç için stada gelen Moskovalı taraftarlara taşlı saldırı düzenlendi. Moskovalı taraftarları taşıyan otobüs Ülker Stadı'na geldiği sırada Fenerbahçeli bir grup taraftarın taşlı ve pet şişeli saldırısı gerçekleşti. Otobüsün arka camının kırıldığı görüldü.

Soruşturma sürüyor
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, F.Bahçe kafilesinin geçen sene silahlı saldırıya uğramasıyla ilgili adli sürecin devam ettiğini söyledi. Öz, "Belli ipuçları var ancak bunun delillendirilmesi, konusunda çalışmalarımız sürüyor" ifadelerini kullandı.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN